Ferie zimowe⛷️
Czas ferii zimowych.
Tym samym odrywamy się od codzienności i udajemy się w świat. Dowolny. Jedni jadą „na góry” inni nad morze. Ważne by się zmieniło otoczenie. By głowa mogła się zająć czymś zupełnie innym. A jeśli w ramach tych eskapad uda się zatęsknić, to już będzie super. I jeszcze jedno. Ferie zimowe coraz bardziej zaczynają być zimowymi tylko z nazwy. Jeśli zatem znajdziecie gdzieś śnieg to może przywieźcie trochę by przypomnieć tym , co nie wyjechali jak wygląda woda zimą…
Przypominam zatem: spotykamy się 17 lutego (poniedziałek) na sali gimnastycznej.
Ale tym czasem: stopy śniegu pod nartą…😉
A po feriach…
…spotykamy się w cztery dodatkowe soboty.
Gdy już zejdziemy na wodę, będzie ciepło i wietrznie, zapraszamy Was w sobotę na większe, dopołudniowe pływanie.