W Klubie Żeglarskim SWAŻM wiemy, że to już koniec wakacji. Za chwilę koniec lata i kilka jeszcze innych końców całkiem przyjemnych rzeczy…
Ale świat się jeszcze nie kończy.
Co prawda ruszyła szkoła, ale przede wszystkim znów rusza Sekcja Żeglarska Aquilo24.⛵
Przygoda zatem powraca. Szkolimy się w żegludze i pływaniu by pokazać na następnych regatach innym żeglarzom jak to się robi (albo chociaż spróbować – bo kto nie spróbuje ten się nigdy nie dowie jak smakuje zwycięstwo).
Zapraszamy znów do Wałów…
Dla tych co już z nami pływali to tylko wyczekiwana wiadomość,
dla tych, którzy już się zapisali to informacja,
a dla tych, którzy się jeszcze zastanawiają to dodatkowa zachęta.
Nie czekajcie, przybywajcie już 15 lub 16 września (poniedziałek lub wtorek) na otwarcie zajęć w sezonie 2025/2026. Zajęcia żeglarskie w godzinach jak dotychczas, czyli od 17:00 do 18:30, do zakończenia sezonu żeglownego. W sezonie zimowym zajęcia na basenie w godzinach od 17:00 do 18:00.
Zwiększa się liczba uczestników naszych zajęć w związku z tym rozszerzamy dostępność. Każda z grup zawiera podgrupy dla początkujących i kontynuujących przygodę z żaglem.
Miło nam niezmiernie powitać nowych żeglarzy, ale z utęsknieniem czekamy również na tych, którzy już z nami pływali. Przybywajcie i opowiadajcie jak minęły wakacje i ile nowych lądów odkryliście.
Zapraszamy wszystkich!
15/09/2025 lub 16/09/2025 o godzinie 17:00 na zajęcia otwarcia sezonu 2025/2025.
Do zobaczenia!😊
PS. Zobaczcie kilka fotek z poprzedniego sezonu📸